Відповідно до обмежень, що вступили з 00.00 понеділка, росіян перестали пускати до чотирьох європейських країн з метою туризму.
Естонія, Литва, Латвія та Польща закрили для росіян в’їзд на свою територію, у тому числі тим, хто має шенгенські візи, видані третіми державами. Про це в неділю, 18 вересня, йдеться на сайті уряду Естонії.

«Разом з Латвією, Литвою та Польщею ми вирішили запровадити спільні обмеження на туризм для громадян Росії з метою охорони громадського порядку та безпеки, — наводить прес-служба слова прем’єр-міністра країни Каї Каллас. — Як прикордонні держави ЄС, ми повинні забезпечувати безпеку Європи».

 

Вона наголосила, що наразі не можна зробити так, щоб російські громадяни, які в’їжджають до ЄС через Естонію, не становили загрози безпеці.

«Досягнуто регіональну угоду, і тепер ми продовжимо працювати над обмеженням туризму для громадян Росії у всьому Європейському Союзі», — наголосила Каллас.

Згідно з обмеженнями, що набули чинності з 00.00 понеділка, росіян перестали пускати в чотири європейські країни з метою туризму. Зазначається, що заборона на в’їзд поширюється не на всіх громадян.

Зазначимо, Євросоюз з 26 лютого призупинив спрощений візовий режим з Росією, який мав на увазі полегшену процедуру оформлення документів для офіційних осіб та підприємців.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email