Фракції "Голос", "Батьківщина", "Європейська солідарність" і ОПЗЖ закликають керівництво Ради порушити питання щодо доцільності перебування Богдана Яременка на посаді голови комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва у зв’язку із скандалом довкола нього.
Про це заявив лідер фракції «Голос» Сергій Рахманін з трибуни парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я уповноважений виступити від імені трьох фракцій – «Голос», «Європейська солідарність» і «Батьківщина». Тема виступу, на превеликий жаль, неприємна, але дуже важлива. Тому що з точки зору депутатів, які входять до складу цих трьох депутатських об’єднань авторитету Верховної Ради як вищого законодавчого, вищого представницького колегіального органу завдано серйозної і суттєвої шкоди. З нашої точки зору, поведінка нашого колеги Богдана Яременка, зокрема його вчорашній виступ, який, з нашої точки зору, містив елементи образи на адресу цілого законодавчого органу і заяви, які можна трактувати як погрози журналістам, є неприйнятними і неприпустимими. І тому спільна точка зору трьох фракцій: поставити перед Верховною Радою питання про доцільність перебування пана Богдана Яременка, такого важливого і чутливого комітету як комітету з питань міжнародних зв’язків (зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – ред.). Ми вважаємо, що депутатський корпус і керівництво Верховної Ради належним чином оцінять поведінку нашого колеги і зроблять необхідні висновки», - зауважив Рахманін.

При цьому, звертаючись до самого Яременка, Рахманін від імені трьох фракцій висловив сподівання, що той, не чекаючи оцінки колег, «сам зробить необхідний важливий і єдиний вірний у цій ситуації крок».

Пізніше до заяви трьох парламентських фракцій приєдналася фракція “Опозиційної платформи — За життя”.

 

Print Friendly, PDF & Email