Сьогодні, не зважаючи на військові дії та закриття аеропортів і портів, експрес-доставка вантажів з України в будь-яку точку світу все ще можлива. Однак забезпечити її можуть лише компанії з великим досвідом, адже схема перевезення вантажів за кордон повністю змінилася.

Тепер експрес доставка вантажів вантажів фактично складається з двох частин і відбувається наступним чином:

  1. Організація логістики територією України до кордону з країнами Східної Європи;
  2. Доставка в європейський аеропорт та відправка вантажу в країну призначення.

Організація логістики з доставки вантажу територією України.

Першим етапом експрес-доставки вантажів за кордон є логістика територією України, яка включає наступні складові:

  • доставка вантажу замовника з будь-якої точки в Україні на склад тимчасового зберігання в Києві;
  • страхування, перевірка пакування та (за потреби) доупакування, маркування вантажу;
  • консолідацію вантажу (з метою зниження витрат замовника);
  • митне оформлення вантажу (електронне митне декларування);
  • доставка вантажу до кордону з країнами Східної Європи.

Варто зазначити, що раніше цей етап був відсутній. До початку великої війни всі вантажі доставлялися в аеропорт Бориспіль, звідки відправлялися в країну призначення. Тож сьогодні, через появу додаткового етапу, зросла і вартість експрес доставки.

Зменшити вартість експрес доставки можна скориставшись послугами професійної транспортно-експедиторської компанії, яка здійснює консолідацію вантажу. Так, компанія КИЙ АВІА КАРГО збирає вантажі з усієї України на своєму складі в Києві та раз на тиждень відправляє їх за кордон. Звісно, за потреби та наявності фінансових ресурсів, ви можете замовити індивідуальне перевезення вантажу.

Експрес-доставка вантажу через європейські аеропорти

Після перетину українського кордону, вантаж проходить митний огляд ЄС та відправляється в аеропорт (зазвичай аеропорт Варшави або Катовіце). На цьому етапі існує додаткова бюрократична складова: оформлення транзитної декларації Т1. Швидкість та успішність проходження європейської митниці  дуже залежіть від правильності виконання всіх процедур. Втім, якщо ви довірили свій вантаж компанії, яка має великий досвід міжнародних перевезень ватажів (як, наприклад КИЙ АВІА КАРГО*), за результат можна не хвилюватися.

З міжнародних аеропортів Польщі українські вантажі відправляються у США, Канаду, ОАЕ, Китай, Індію та інші країни. Останній етап — доставку безпосередньо у пункт призначення здійснюють місцеві агенти.

* КИЙ АВІА КАРГО — одна з небагатьох компаній, яка працює на українському ринку вже понад 20 років. Спеціалісти компанії знають всі тонкощі та нюанси організації міжнародних перевезень і сьогодні, не зважаючи на усі труднощі, забезпечують експрес-доставку вантажів у строк до 10 днів в будь яку точку світу. Завдяки тривалій діяльності КИЙ АВІА КАРГО має надійних і перевірених партнерів майже у всіх країнах світу, тож надає своїм клієнтам гарантію надійності на кожному етапі перевезення.

Print Friendly, PDF & Email