Четверо нардепів Ляшка перебували на Одещині та голосували в Раді одночасно. Про це повыдомляэ телеграм-канал Чесно.

Коли у лідера фракції Олега Ляшка спитали, як так сталося, він відповів: «Натисканням кнопки. Перестаньте тролить. Іди гуляй!»

Депутат Мосійчук пізніше підтвердив, що був в Одеській області. Каже, що не знає, як його картка у той час 9 разів голосувала: «Можливо, збій».

До слова, неособисте голосування, або «кнопкодавство» у Верховній раді — злочин та порушення Конституції України, визнане Євросудом з прав людини, але за яке не введено жодної відповідальності. Злочинність такої практики визнають ряд країн, де за законодавством за неособисте голосування введена кримінальна відповідальність.

Як повідомлялося раніше, лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував розмови про наміри порушити проти нього кримінальні справи. На своїй сторінці в Facebook політик написав, що перед виборами влада використовує антикорупційні органи для дискредитації політичних опонентів, замість того, щоб реально боротися з корупцією.

«Це вже не перший раз влада вдається до таких брудних методів політичної боротьби проти мене і моєї команди. Але, на відміну від Порошенка, я живу чесно і не порушує закон. Саме тому всі вигадані проти мене раніше справи лопалися, як мильні бульбашки. Так буде і цього разу «, — заявив Олег Ляшко.

Також він пригадав репресії проти нього як журналіста в кінці 90-х і початку 2000 х, але в підсумку йому вдалося захистити своє ім’я в Європейському суді з прав людини.

Print Friendly, PDF & Email