У зв’язку з наближенням виборів президента України Держприкордонслужба вже посилила охорону на кордоні з Російською Федерацією, Молдовою та адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом. Про це під час брифінгу у Києві заявив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає кореспондент УНН.

«Впродовж березня у межах компетенції Державна прикордонна служба України здійснює заходи посиленої охорони кордону у зв’язку з підготовкою та проведенням виборів Президента України», — заявив речник ДПСУ.

За його словами, мета заходів посилення — не допустити провокацій на державному кордоні, провозу зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору, а також недопущення осіб, які можуть брати участь у дестабілізаційних заходах на території України у період виборів.

Він розповів також, що, у взаємодії з національною поліцією прикордонниками були сплановані додаткові заходи з контролю за дотриманням режиму державного кордону в контрольованих прикордонних районах.

“Будуть виставлені додаткові контрольні пости, до складу яких будуть входити як прикордонники, так і представники національної поліції. Сплановано та організовано чергування сил та засобів авіації ДПСУ, проведено інші заходи”, — сказав він.

Print Friendly, PDF & Email