Кожний день без угоди відкладає конкретні економічні вигоди для іранського народу від скасування санкцій США, а також вигоди від нерозповсюдження ядерної зброї для всього світу» — попередив глава європейської дипломатії.

Верховний представник Європейського Союзу з закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель закликав до термінового відновлення «Спільного всеосяжного плану дій» (СВПД), щодо іранської ядерної програми. «Зараз я поклав на стіл текст, у якому докладно розглядається скасування санкцій, а також кроки у ядерній галузі, необхідні для відновлення СВПД. Цей текст є найкращою можливою угодою, яку я як координатор переговорів вважаю можливою», — пояснив Боррель у статті, опублікованій у його блозі у суботу, 30 липня.

За словами глави європейської дипломатії, «укладання угоди зараз принесе значні економічні та фінансові дивіденди, а також зміцнить регіональну та глобальну безпеку». При цьому Боррель визнав, що хоча «це не ідеальна угода», але «вона охоплює всі істотні елементи та містить важко досягнуті всіма сторонами компроміси». «Кожний день без угоди у Відні відкладає конкретні економічні вигоди для іранського народу за рахунок суттєвого скасування санкцій США, а також вигоди від нерозповсюдження (ядерної зброї. – ред.) для всього світу» – попередив глава європейського зовнішньополітичного відомства.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email