Бойовики на окупованому Донбасі не допускають спостерігачів місії ОБСЄ до моніторингу на кордоні з Російською Федерацією. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення прес-центру операції об'єднаних сил (ООС) в Facebook.

Посилаючись на звіт ОБСЄ, в штабі відзначають, що члени збройних формувань РФ продовжують відмовляти представникам місії ОБСЄ в доступі до ділянок, прилеглих до кордону з РФ. Зокрема, поблизу селища Леоново (колишній Червоний Жовтень) на південь від Луганська троє бойовиків відмовили патрулю місії в доступі до пункту пропуску на кордоні в Леоново, посилаючись на, нібито, несприятливі дорожні умови.

Також повідомляється, що 5 січня на блокпості поблизу Староласпа троє бойовиків відмовили патрулю місії в проїзді до селища Новоласпа на південь від Донецька, заявивши, що там нібито «триває вогнева активність і існують несприятливі дорожні умови». 

Крім того, 6 січня у Старомихайлівці троє бойовиків не дозволили патрулю місії проїхати в населений пункт, посилаючись на «відсутність попереднього повідомлення про наміри СММ, а також непроїзні дороги через зимову погоду».

«Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими подібні агресивні дії російсько-окупаційних військ, які набувають системного характеру і призводять до ескалації напруги як на лінії розмежування, так і в цілому в районі проведення операції об'єднаних сил», - йдеться в повідомленні.

Print Friendly, PDF & Email