Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен після переговорів ООН про нерозповсюдження ядерної зброї в Нью-Йорку заявив, що російські окупанти перетворили Запорізьку атомну електростанцію на «ядерний щит»: Росія використовує АЕС як військову базу і веде вогонь по українських силах навколо. Про це повідомляє Reuters.

Держсекретар США назвав ядерний шантаж із боку РФ «вершиною безвідповідальності».

«Звичайно, українці не можуть відкрити вогонь у відповідь, інакше станеться жахлива аварія на АЕС», — зазначив Ентоні Блінкен.

І якщо раніше РФ прикривалася «живим щитом» із мирних жителів тимчасово окупованих територій, то тепер країна-агресор пішла далі та ховається за «ядерним щитом», вважає держсекретар США.

Раніше повідомлялося, що російські війська тероризують працівників атомної електростанції, через що місто залишили близько тисячі атомників.

Також в Енергоатомі повідомляли, що окупанти викрали до 100 працівників ЗАЕС.

Раніше газета The Wall Street Journal повідомила, що збройні сили РФ перетворили ЗАЕС на військовий гарнізон.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email