Соціологічна група «Рейтинг» опублікувала результати нових досліджень настроїв українців.

Соціологи зафіксували, що 71% громадян вважають, що держава «рухається в неправильному напрямку», підтримують дії влади лише 15% громадян.

Ця цифра зросла, якщо порівняти з вереснем 2017 року – тоді 67% громадян вважали, що Україна прямує неправильним шляхом.

 

слайд1«Вирок людей владі підтверджують цифри. Переважна більшість людей розчаровані діями влади, оскільки бідність зростає семимильними кроками, покращення люди так і не відчули, натомість бачать, як представники влади розкошують, не соромлячись, та збільшують свої статки», – прокоментував соціологічні дані Олександр Соловйов, лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА».

У звіті соціологів йдеться, що віковий рівень аудиторії, яка вважає, що «справи в Україні йдуть в неправильному напрямку» практично не відрізняється: громадяни від 18 до 50 років, практично ідентичні в своєму ставленні до дій влади – 74% незгідних.

слайд2

«Молодь продовжує виїжджати з України, вони шукають кращої долі за кордоном, тому що влада не займається економікою, розвиток якої давав би нові робочі місця. Влада нарощує боргові зобов’язання перед кредиторами. Невідомо куди ці кошти йдуть, однак точно не на життєво необхідні сьогодні для країни заходи, серед яких, передусім, створення якісних умов для інвестицій та припинення рейдерських набігів на бізнес. Це б дозволило створити альтернативні умови для інвестицій. Влада цього не хоче і не робить, їм простіше взяти гроші в борг і не займатись розвитком. Не їм же повертати борги, а громадянам», – наголосив Олександр Соловйов.

Експерти зазначають, що за останні 4 роки зміни в країні відбулись, однак вони настільки незначні, що люди відчувають лише погіршення. Бідність зростає рівномірно із зростанням цін на тарифи та продукти.

Ціни на продукти зросли майже на 40%. Одночасно в НАК «Нафтогаз» вже встигли заявити, що будуть підвищувати тарифи на газ для промисловців. Експерти наголошують, що слідом за підняттям цін для промисловості, ціни на продукти неминуче зростуть ще більше.

В партії «РОЗУМНА СИЛА» наголошують, що економічна політика держави має бути скерована на громадян та підвищення їхнього рівня життя.  Треба займатися не затягуванням пасків на українцях, а формувати сприятливий бізнес-клімат, створювати нові робочі місця, нові підприємства та активізувати виробництво.

 

Print Friendly, PDF & Email