80% росіян вважають, що зараз Росія рухається у правильному напрямку, ще 64% не скасували б початок "воєнної операції", якби повернулися у минуле.
Більшість жителів РФ вважають, що їхня країна рухається в правильному напрямку. Також більшість опитаних не скасували б початок "воєнної операції", якби повернулися до минулого. Про це свідчать результати опитування Russian Field.

Так, згідно з даними дослідження, 80% росіян вважають, що зараз Росія рухається у правильному напрямку, 64% не скасували б початок "воєнної операції", якби повернулися до минулого.

Також найчастіше респонденти говорили, що "воєнна операція" ніяк не вплинула на їхнє життя (37%), проте частина опитаних повідомила про вплив на рівень життя, доходи, ціни (22%). Ще стільки ж (22%) заявили про наслідки для ментального здоров'я (інші відповіді не перевищують 6%).

42% респондентів віком 30-44 років відзначили, що відчули на собі вплив так званої "СВО". З них 56% підтримують перехід до мирних переговорів, а 52% скасували б початок "воєнної операції".

Про те, що війна ніяк не вплинула на повсякденне життя, найчастіше повідомляли респонденти віком від 60 років (34%). Серед опитаних, які помітили вплив СВО на доходи та ціни, 56% підтримують перехід до мирних переговорів, а 52% скасували б початок "воєнної операції".

Print Friendly, PDF & Email