Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван протягом останніх місяців конфіденційно спілкувався з секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим та радником російського президента з питань зовнішньої політики Юрієм Ушаковим. Про це у неділю, 6 листопада, повідомляє The Wall Street Journal, із посиланням на джерела.

Зазначається, що метою цих розмов було запобігання ризику ескалації та збереження каналів зв'язку відкритими.

При цьому офіційно ці розмови ні у Білому домі, ні у Кремлі не підтвердили.

"Ці непублічні дискусії відбуваються на тлі скорочення традиційних дипломатичних контактів між Вашингтоном і Москвою та натяків Путіна та його помічників на те, що він може вдатися до використання ядерної зброї для захисту російської території", - наголошує видання.

У Білому домі вважають, що підтримка певного рівня контактів із Москвою "необхідна для досягнення певних взаємних інтересів у сфері національної безпеки".

Декілька американських чиновників заявили, що Салліван наполягає на контактах з Росією, навіть якщо інші високопосадовці вважають, що переговори за нинішньої дипломатичної та військової ситуації не будуть плідними.

Офіційні особи не надали точних дат та кількості дзвінків, а також не повідомили, чи були вони продуктивними.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email