Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Одеса в останні місяці перетворюється в «кримінальну столицю», повідомляють в прес-службі МВС.

«Чи дійсно Одеса перетворилася за останні місяці на столицю кримінального світу? Чому вийшло так, що професійні рейдери-активісти стали атрибутом ділового та політичного життя Одеси? Це головне питання, яке випливає з того, що ми бачимо на вулицях. І чому це так — питання до місцевої ділової та управлінської еліти. Монополія на силу належить лише державі, жоден хлопець з битою не може визначати міру правосуддя. Ми маємо до цього рухатися», — сказав Арсен Аваков.

Крім того міністр пообіцяв провести низку перевірок, в тому числі перевірку економічного сектору із залученням спеціалістів з інших областей. Це робиться для того, щоб спробувати відсторонитися від потенційних ризиків намагання домовитися з правоохоронцями. На вулицях міста будуть введені додаткові патрулі Нацгвардії.

За словами голови Нацполіції Сергія Князєва, вулиці Одеси патрулюють 600-800 осіб особового складу, також працює система відеоспостереження. В місті встановлено близько 1 тис. камер, зображення з яких в онлайн-режимі передаються до ситуаційних центрів.

Print Friendly, PDF & Email