Ексрадник Офісу президента Олексій Арестович потрапив у черговий скандал, коментуючи те, чому українці повинні обрати його наступним президентом України.

Арестович під час одного з ефірів політичного оглядача Юрія Романенка відповів на коментарі українців про те, що через його різкі заяви народ не проголосує за нього на майбутніх президентських виборах.

“Я вас хочу спитати, довбо*би, бл*дь! Якщо ви за мене не проголосуєте, кому від цього буде гірше? Ви подумайте своєю тупоголовою башкою, бл#дь! Я буду сидіти на яхті, після того, як війна закінчиться, у Тихому океані і їсти омарів і вести семінари. А що буде з вами, коли ви за мене не проголосуєте? Ви подумайте своєю башкою дурною?”, — відповів Арестович.

За його словами, український народ “хоче чути розповіді про те, що він великий, світлий та славний”.

Він заявив, що український народ завжди себе вихваляє і не визнає, що має окремі недоліки.

“Кого ви оберете? Ви оберете того, хто вам скаже, які ви славні та великі, але й слова не скаже, які Ви погані. Так вони ідіоти будуть ґвалтувати ваших дочок, збивати ваших синів на машині, експлуатувати вас, а ви все продасте їм. Продасте своє майбутнє, майбутнє своїх дітей та своє благополуччя”, — сказав ексрадник ОП.

Арестович додав, що хоче стати між системою, яка “експлуатує та зжирає” українців.

“Я Вас ідіотів врятувати намагаюсь”, — стверджує він.

Нагадаємо, що невдовзі після ракетного удару російських агресорів по будинку у Дніпрі в січні 2023 року, внаслідок якого загинули 44 людини, Арестович заявив, що ракету Х-22 збили українські сили ППО, внаслідок чого вона впала на цей житловий будинок.

Print Friendly, PDF & Email