Радник Офісу президента Олексій Арестович прогнозує, що 14-15 листопада Росія може завдати ударів у районі атомних об'єктів. Про це він сказав в ефірі Юлії Латиніної.

При цьому Арестович підкреслив, що стратегія Путіна щодо знищення української енергосистеми виявилася заздалегідь провальною. Сама РФ, за його словами, вичерпує запас ракет.

За його даними, сьогодні у Росії лише 13% Іскандерів, близько 45% запасу авіаційних бомб типу Х-101, Х-55 та 35% Калібрів.

"У них на 10 залпів таких ракет залишилося, а далі вже все. Так, можна запустити ці десять залпів, українці збивають від 60 до 90% у кожному залпі", - сказав Арестович.

Він упевнений, що "покласти" енергетику не вдасться. За його словами, навіть війська НАТО у 1999 році з явною перевагою у озброєнні не змогли обрушити промисловість Югославії, де ППО взагалі не було.

Арестович спрогнозував, куди Росія спробує вдарити наступного разу.

"Зверніть увагу, ось вони били по ТЕЦ - не поклали, вдруге - по каскадах гідроелектрозбудувань - не поклали. Наступний удар - кудись по району об'єктів атомної промисловості, швидше по підстанціях, ясно що по АЕС вони бити не будуть", - зазначив радник ВП.

Він підкреслив, що росіяни реалізують стратегію Путіна не планово, залишаючи Україні час на ремонт та постачання запчастин.

Арестович вважає, що масовані удари по критичній інфраструктурі Росія здійснюватиме до початку саміту Великої двадцятки.

"Тобто вони поєднали планову мету з просаджуванням нашої енергетики з медійним приводом "необхідністю відповісти" за Севастополь. Ви відчуваєте, наскільки це слабка стратегія? Вони навіть планово не можуть реалізувати обвалення нашої енергосистеми. У них настільки мало ресурсів, що вони змушені поєднувати це ще з медійними приводами. Це дорога в нікуди і триватиме, за моїми відчуттями, до початку саміту "двадцятки" 15-16 листопада.

Він наголосив, що жодна військова операція не може реалізуватися з успіхом, коли в середньому 70% засобів ураження уражається при кожному залпі.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email