Заарештований рибальський чорноморський сейнер «Норд» передали для реалізації ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції, повідомляє АРМА.

— У зв’язку з подіями в Криму судно було буквально «віджато» Російською Федерацією. Воно було заарештовано, порушено відповідну кримінальну виробництво і передано Агентству з розшуку та менеджменту активів. — повідомляє агенство.

Поки тривало розслідування, великі витрати йшли на зберігання і утримання судна. Тому вирішили сейнер «Норд» продати. Кошти від реалізації підуть на рахунок АРМА в державному банку і будуть чекати рішення суду.

Електронні торги відбудуться 7 листопада 2018 року. Стартова ціна на аукціоні посилання — 1 626 181 грн.

«Очікуємо жваві торги і сподіваємося, що  судно відразу буде продано новому власнику, який зможе почати його експлуатацію. Всі бажаючі можуть протягом 15 днів подати заявку на даний лот, оплатити гарантійний внесок та брати участь в торгах. У нас вже є непоганий досвід реалізації морських суден. Лише за минулий рік продали 7. Це були і рибальські човни, хімовози і навіть два російські танкери, — сказав генеральний директор ДП «сетах» Віктор Вишньов.

Також представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Південних регіонах Олександр Остапенко зазначив, що всі особисті речі, які знаходилися на судні, опишуть і передадуть їх власникам.

Print Friendly, PDF & Email