У компанії «Укртрансгаз», яка належить НАК «Нафтогаз», заявили, що їх майно заарештували за рішенням арбітражного суду від липня 2007 року. Компанія попереджає про загрозу зриву опалювального сезону.

Середа, 22 січня 2020 року, 12:10

Про це повідомила прес-служба «Укртрансгазу».

«Укртрансгаз» звернувся з заявою до Державного бюро розслідувань і Національного антикорупційному бюро України з проханням не допустити заволодіння коштами АТ «Укртрансгаз» в розмірі 2,3 млрд гривень компаніям ТОВ «Фінансова компанія» Фін — Інвест «та ПрАТ» Укренергозбут «, — йдеться в повідомленні.

Кошти були заблоковані на рахунках державного підприємства на виконання судового рішення, винесеного Арбітражним судом міста Києва 12.07.2007 року.

Відзначається, що в даний час «блокування грошових коштів і їх незаконна розтрата може негативно вплинути на стабільність роботи по забезпеченню стабільного проходження опалювального сезону».

«Адже після завершення анбандлінгу, з 1 січня компанія виконує функцію Оператора газових сховищ і налагоджує всю необхідну технічну взаємодія з юридично відокремленим ТОВ» Оператор ГТС України «з підтримки надійного і безперебійного транспортування природного газу споживачам», — пояснили в прес-службі.

Print Friendly, PDF & Email