Міністр економіки Німеччини Петер Альтмайер закликав збільшити інвестиції в українську економіку, передає DW.  Сьогодні в ранковому ефірі німецького телеканалу ARD міністр заявив, що Україна вже багато років знаходиться в стані свого роду холодної війни з Росією, що ускладнює її економічний розвиток.

«З цим ми не можемо і не маємо права миритися», — підкреслив німецький міністр. При цьому, за його словами, якщо закордонні компанії розвивають діяльність на території України, це не означає, що вони інвестують за Росію чи проти неї. «Мова йде про те, щоб допомогти людям. Якщо в Україні виникають робочі місця, для людей це дуже важливо», – додав Альтмайер.

Міністр економіки вказав на те, що в даний час Україна через політичну ситуацію входить в число найбідніших країн в Європі, і метою має бути створення простору благополуччя, яке з України буде поширюватися і на Росію. Тому Німеччина докладає зусиль для мирного врегулювання конфлікту між Москвою і Києвом, підкреслив він.

Одночасно Альтмайер закликав російську владу звільнити захоплених в Керченській протоці українських моряків. Німеччина повинна наполягати на тому, «що Росії слід звільнити військові кораблі і екіпажі після інциденту» в Азові, зазначив він. На думку німецького міністра, тема нового загострення українсько-російського конфлікту буде порушена на майбутньому саміті G-20 в Аргентині.

29 листопада в Берліні стартує третій Німецько-український економічний форум. Участь в ньому візьмуть, зокрема, канцлер ФРН Ангела Меркель і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Print Friendly, PDF & Email