У Національному музеї історії України (НМІУ) проходить акція на підтримку українських військовополонених. Долучитися до неї можна  з 9 до 18 лютого. Для цього треба підписати звернення до генерального секретаря ООН з вимогою посприяти у звільненні українських моряків, які перебувають у російському полоні, передає Радіо Свобода. 

Ініціатива звернутись до керівництва ООН належить ветеранам бойових дій на сході України, митцям та громадським активістам, серед яких – відома акторка, волонтерка Ада Роговцева, Герой України, начальник військового ліцею імені Богуна – Ігор Гордійчук, уповноважений президента України з питань реабілітації учасників АТО, ветеран Вадим Свириденко та інші.

Як повідомила генеральний директор НМІУ Тетяна Сосновська, 18 лютого звернення з підписами буде передане до Адміністрації президента України, звідки їх надішлють до генерального секретаря ООН. За словами Сосновської, текст звернення написаний українською та англійською мовами, його можна також підписати в електронному форматі.

Print Friendly, PDF & Email