Ліцензована Українська універсальна біржа не лише проводить біржові торги з продажу необробленої деревини, а й здійснює моніторинг за фактичним виконанням контракту кожною з його сторін. Одним з етапів цього моніторингу є огляд безпосереднього відвантаження ресурсу на складах державних лісових господарств.

«Наша ціль - це зробити певну екосистему, в якій буде проходити повний цикл колообігу деревини, й моніторинг реального виконання договорів є однією з її складових. Тому ми, за допомогою наших Агентів в регіонах, запровадили вибіркову перевірку відвантаження кругляку на складах продавців», - зазначив Сергій Гладкий, директор ТОВ «УУБ».

Під час перевірки представник Агента біржі, Покупця і Продавця проводять огляд підготовленого до відвантаження обсягу кругляку й аналізують його відповідність критеріям в укладеному договорі. Результати огляду в подальшому відображаються в акті.

Цього тижня відповідні заходи проходили й у Вінницькій області, у тому числі ДП «Вінницьке лісове господарство».

«Сьогодні ми разом покупцем ТОВ «ВК «Діоніс» і продавцем  провели огляд ресурсу, які покупець придбав на торгах, що відбулись 5 грудня. Під час огляду розбіжностей не було встановлено й покупець, який виконав свої обов'язки з оплати, отримав відповідний ресурс», - зазначив Євгеній Балтремус, представник Агента УУБ ТОВ «ТС ВТУБ».

Print Friendly, PDF & Email