Станом на сьогодні Україна має в запасах 14,6 млрд кубічних метрів газу, з них 98% - це український газ.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду.

За його словами, решта - 2% - блакитного палива зі сховищ належать нерезидентам.

Зокрема, державна компанія №Укргазвидобування№ за 9 місяців 2022 року видобула майже 10 млрд кубометрів.

"Попри війну й усі виклики, це лише на 2% менше, ніж було видобуто за цей же період минулого року", - підкреслив Шмигаль.

Він додав, що тепла осінь та економія енергоресурсів дозволяють закачувати газу більше, ніж його відбирають із газосховищ. Достатньо накопичили на складах і вугілля.

"На складах ТЕС і ТЕЦ маємо 1,5 млн тонн вугілля, що майже вдвічі більше, ніж необхідні гарантовані запаси. Тому ресурсів накопичено достатньо, і ключовим викликом залишається саме навмисні пошкодження енергетичної інфраструктури Росією", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, в Україні майже 60% всіх об’єктів вже підключено до тепла. У п’яти областях рівень підключення становить більш ніж 85%, а ще у двох він уже сягнув 100%.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email