На сьогодні 64% українців підтримують відзначення Дня захисника України 14 жовтня. Про це сказав президент України Петро Порошенко під час  церемонії складання урочистої присяги вихованцями військового ліцею ім.І.Богуна.

Президент зазначив, що було проведене спеціальне соціологічне дослідження про ставлення українців до нового свята та його впровадження.

«На перший погляд, це не так багато. Принаймні, ми б бажали, щоб ця цифра була більша. Але прошу не забувати, що ця дата в нашому офіційному календарі тільки чотири роки», — підкреслив президент.

Порошенко також зазначив, що українська армія відновила свою боєздатність та набула бойового досвіду за останні роки.

«Агресор добре і цілеспрямовано підготувався до загарбницьких дій. Свою армію агресор зміцнював, а нашу через агентуру в українській владі постійно руйнував. Тим не менше, сконцентрувавши всі наявні ресурси, завдяки мужності воїнів і потужному волонтерському руху, завдяки добровольцям ми з вами зупинили агресора», — заявив він.

Він додав, що сьогодні серед ліцеїстів-богунців, які складають клятву, — 142 сина учасників війни з російським агресором. Серед новобранців — 19 хлопців, чиї  батьки загинули на фронті

 

Джерело.

Print Friendly, PDF & Email