Українські діти почали отримувати перші подарунки до Різдва та Нового року від посольства Китаю в Україні. Учасники акції з різних областей України діляться у соціальних мережах фотографіями подарунків і солодощів, які після подання заявок на участь в акції були поштою відправлені українським сім'ям співробітниками китайського посольства до новорічних свят.

Посольство Китаю в Україні підготувало партію зворушливих подарунків для українських дітей, які перебувають у складних умовах через війну.

Намагаючись скрасити складний час, посольство КНР організувало спеціальну акцію, в рамках якої організувало розсилку по всій Україні безкоштовних іграшок, сувенірів і солодощів. Про це посольство повідомило на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, запрошуючи всіх бажаючих та небайдужих людей взяти участь у добрій новорічній акції.

У спеціальній заяві посольство зазначило, що новий, 2023-й рік, що наближається, за місячним календарем буде роком Кролика, який у китайській культурі є символом розуму й бадьорості.

"Ми сподіваємося, що в рік Кролика українські хлопчики та дівчатка зможуть здійснити всі свої мрії, а на них чекають щастя та мирне життя", - повідомили в посольстві.

Print Friendly, PDF & Email