Спортивний арбітражний суд в Лозанні визнав 12 російських легкоатлетів винними в порушенні антидопінгових правил, повідомляє Интерфакс.

Серед них - володар золота Олімпіади-2012 зі стрибків у висоту Іван Ухов та цьогорічний бронзовий призер в тій же номінації Світлана Школин. Як сказано в заяві суду, спортсмени таким чином будуть позбавлені нагород. 

"У всіх випадках атлети визнані винними в порушенні антидопінгових правил, підлягають відстороненню", - йдеться в рішенні суду, винесеному в п'ятницю.

Винними в порушенні антидопінгових правил визнані Іван Ухов (стрибки у висоту), Люкман Адамс (потрійний стрибок), Віра Ганеєва (метання диска), Катерина Галицька (біг), Юлія Кондакова (біг), Анна Булгакова (метання молота), Світлана Школин ( стрибки у висоту), Тетяна Фирова (біг), Іван Юшков (штовхання ядра), Тетяна Лисенко-Бєлобородова (метання молота), Марія Беспалова (метання молота), Гульфія Агафонова (метання молота).

Спортсмени зможуть оскаржити рішення протягом 21 дня.

Раніше у порушенні антидопінгових правил звинуватили також золотих медалістів зимової Олімпіади в Сочі, російських бобслеїстів Олексія Воєводу, Дмитра Труненкова і Олексія Негодайло. 

Print Friendly, PDF & Email