Читайте такожПутін пояснив, чому не привітав Зеленського з обранням

Присутні на зустрічі представники українських ЗМІ поділилися своїми враженнями і опублікували фотографії з заходу в Facebook.

Про зміст розмов ніхто з медійників не писав, так як зустріч проводилася у форматі офф-рекордз.

Кожен з учасників отримав індивідуальне запрошення, а сама зустріч не анонсувалася для широкої публіки.

Як розповіла голова Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, зустріч відбулася в резиденції Залісся. Глава держави відповідав на запитання журналістів, розмістившись разом з гостями на кріслах-мішках.

«Президент Зеленський зустрівся з медійниками. Неформально в резиденції Залісся. Крісла-мішки на галявині, шаурма, фрукти/полуниця/вино/кава/чай. Розмова офф-рекордз. Про ситуації в країні його очима і планах. Журналісти, як завжди, задавали багато питань. Я запитала, коли він дасть прес-конференцію, щоб був рівний доступ до Глави держави всіх журналістів. Не дуже впевнено сказав, що дасть на 100 днів президентства. Подивимося», — написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Шеф-редактор Detector Media Наталія Лігачова повідомила, що на зустрічі були присутні практично всі співробітники АП з його команди, і це було цінно, так як можна було подискутувати про наболіле досить щільно з ними, і всі вони були налаштовані на конструктивний діалог. Ми отримали всі контакти і запевнення вести діалог і з журналістами, і з громадянським суспільством постійно».

«Я отримала відповіді — як позитивні, так і негативні — на деякі свої запитання до нового президента, як на задані, так і не задані. У мене залишилася тривога з приводу деяких порушених у ході зустрічі проблем», — додала вона.

Також своє враження про зустрічі опублікував і журналіст проекту Схеми Михайло Ткач.

«Що можу сказати — ті, хто плазував перед Порошенком, намагаються зарекомендувати себе і перед Зеленським. Схоже, з надією, що їх кращі якості будуть актуальні і в ціні і при цій владі. Не дивно, що ті, хто протягом останніх п’яти років, з одного боку, створювали ілюзію свободи слова, а з іншого тиснули на незалежних журналістів в унісон з владою, не пішли разом з командою Петра Порошенка та як один генпрокурор продовжують демонструвати свою важливість, неупередженість і незамінність», — написав Ткач.

Генеральний продюсер телеканалу ZIK Наталя Влащенко зазначила, що «на зустрічі говорили про важливе в тому числі і про створення ефективної моделі (концепції) інформаційного поля України».

«Щиро посміхається, говорить по справі і без цього ненависного пафосу», — написала вона в Facebook.

«Очікувано несподіване місце, зелена київська шаурма й багато інформації офф-рекордз», — описала зустріч із Зеленським головред видання ГОРДОН Олеся Бацман.

Источник

Print Friendly, PDF & Email