Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна вже є частиною європейської сім’ї, а євроінтеграція – це основне прагнення українського народу.

Про це Зеленський сказав у відповідь на запитання журналіста німецької газети Bild про те, чи він вірить, що Україна вступить до Європейського Союзу.

Читайте такожЗеленський заявив, що його пріоритетом є повернення миру в Україні

«Україна вже є частиною європейської сім’ї. Україна прагне європейської інтеграції як до основного прагнення нашого народу. Але ми розуміємо, що нам потрібно надати переконливі результати, щоб мати можливість приєднатися до спільного економічного, правового, митного та цифрового простору ЄС», – зазначив він.

Президент наголосив, що хотів би бачити Україну на такому рівні розвитку, щоб країни ЄС дивилися на неї як на рівноправного члена Євросоюзу. Задля цього він пообіцяв зробити все можливе.

Зеленський також запевнив, що Україна є надійним партнером НАТО і робитиме все для того, щоб у майбутньому приєднатися до Альянсу.

Як повідомляв УНІАН, президент України Володимир Зеленський заявив, що під час можливої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в очі скаже останньому, що Крим і Донбас – це Україна.

Источник

Print Friendly, PDF & Email