В ЄС натякнули на призупинення безвізового режиму з Україною. У Європейському союзі не забарилися з критикою на адресу влади України в результаті того, що глава держави подав проект закону про АКС (Антикорупційний суд), який суперечить обіцянкам Києва і зробленим Венеціанською комісією рекомендаціям.

Про це йдеться в письмовому коментарі від імені прес-секретаря Євросоюзу на запит «Европейської правди», повідомляє BusinessUA.

На думку Євросоюзу, президентський проект закону про АКС не відповідає зобов’язанням України. Також в Брюсселі відзначили: «Основні положення законопроекту не відповідають Венеціанської комісії. Важливо переглянути ці питання. ЄС доносить до української влади цей сигнал ». В цей же час представник Європейського союзу підкреслив, що створення АКС відповідно до зобов’язань України потрібно для виконання умов надання безвізового режиму. У коментарі наголошується: «Створення АКС вимагає також Європейська комісія в рамках моніторингу за механізмом візового призупинення».

При цьому у відповіді зазначається, що Європейський союз координує свої зусилля з іншими міжнародними учасниками: «Євросоюз тісно співпрацює з МВФ і США в цьому питанні і, природно, готовий продовжувати співпрацю з відповідними органами влади України для підтримки розпочатого процесу».

Print Friendly, PDF & Email