В мережі з’явилися нові фото будинку генпрокурора Луценко, що розташований в апередмісті Києва. Стало відомо, що маєток глави Генеральної прокуратури України не лише знаходиться поруч з славнозвісним будинком Пшонки, але й не не поступається йому у розкоші. Лише площа будинку Луценка в 2,5 рази більша – 859 квадратів на противагу 320.

“Важко сказати, чи Луценкам вдалось переплюнути фірмовий “пшонка-стайл” (навряд чи), однак зовні все дуже схоже: гігантські хороми в котеджному містечку, охорона, поряд озеро та ліс”, – зазначають автори фото. Будинок записаний на 76-річного батька Ірини Луценко, котрий все життя працював на автобазі в ДУбному. “Так, “разюча відмінність” від стилю Януковича і компашки. Високі стандарти державного чиновника, доброчесність, стриманість. Звісно, саме так має виглядати будинок генпрокурора найбіднішої країни в Європі” – прокоментували будинок співробітники Центру протидії корупції.

Нагадаємо, це вже не вперше сім’я Луценків демонструє інтерес до дорогого шику – дружина генпрокурора, Ірина, з’являлась у ВР в «лабутенах» та взутті від Jimmy Choo приблизна вартість яких $ 1000. Також цього місяця вона з’явилась у парламенті з брендовою сумкою вартістю 74 тисячі.

583 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email