Політолог Петро Олещук, який за сумісництвом працює викладачем у КНУ імені Тараса Шевченка розповів у Facebook, що чекає на Україну в майбутньому в розрізі боротьби з корупцією.

«Насправді, сьогоднішнє зняття з розгляду питання про НАБУ нічого не означає. Думаєте, вони припинять спроби проштовхнути ці норми? Погано ви їх знаєте. Вони спробують зробити це «хитріше». Напишуть «патріотичний акт», запишуть туди «визнання Путіна вурдалаком та нелюдом», а у прикінцевих положеннях — право ВР простою більшістю міняти керівництво НАБУ. Так, тією самою більшістю «Відродження Регіонів Порошенка»», — прокоментував події 8 грудня в парламенті Олещук.

Олещук також наголошує на тому, що проблем у влади все більше і вони загострюються. Адже не випадково, що невиразний до того Ситник восени раптово почав так інтенсивно працювати. «Думаю, почали вимагати результат, і вимагати зовсім не в Україні. Всіх дістало організоване водіння за ніс усього світу. Просто дістало. Питання стоїть руба — або припиняйте красти у космічних масштабах, або ми про вас забуваємо», — пише політолог.

А ось як він розглядає майбутні перспективи України: «Чи припинять вони красти? Звісно, ні. Це буде проти їх природи. Вони спробують усіх надурити, обвести довкола пальця, навішати локшини. Але це все не пройде. Через день, місяць, квартал вони все одно спробують ліквідувати усі загрози, і тоді ізоляція України буде неминучою».

278 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email