Як тільки Путін відчує загрозу, що через вибори до влади в Україні може прийти реально реформаторська команда, то Порошенко стане для Путіна набагато вигіднішим, ніж будь-яка нова влада. Тому у такий ризиковий момент Путін та Порошенко можуть зіграти разом.

Таку думку в ефірі телеканалу «ZIK» висловив заступник генерального прокурора України у 2015-2016 роках Давид Сакварелідзе.

«Чесно кажучи, я дуже часто задумувався над тим, що Путін справді не любить Порошенка. Але, як тільки він відчує загрозу, що через вибори в Україні до влади може прийти реально реформаторська та безкомпромісна команда, то Порошенко стане для Путіна набагато вигіднішим, ніж будь-яка нова влада. Тому у такий ризиковий момент Путін та Порошенко можуть зіграти разом та піти на загострення ситуації на Донбасі», – заявив Давид Сакварелідзе.

Екс-заступник генерального прокурора України додав, що у нього немає жодних сумнівів, що Петро Олексійович Порошенко здатен на такий крок.

«Такі ризики є. Тому всім нам треба його попереджати, щоб таких дурниць не робив. Але, якщо він і піде на такий крок, то його це не врятує. Йому вже ніхто не пробачить пролитої крові наших солдатів та дестабілізації в країні. Та й будь-яка Західна країна у такому випадку не буде його приймати. Після цього Порошенку навіть не буде куди поїхати. Хоча ризики завжди є», – підсумував Давид Сакварелідзе.

Print Friendly, PDF & Email