Сучасна Російська Федерація керується схожими божевільними ідеями та цинічними методами агресії, що й більшовицька Росія.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко, виступаючи на щорічній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, повідомляє «Expres.ua«.

“До болю схожі божевільні ідеї, що рухали тоді більшовицьку Росію і Росію нинішню. Не менш подібними є й цинічні методи її агресії”, — сказав Порошенко. За його словами, історія, в тому числі й останніх 100 років, свідчить, що агресія, брехня, маніпуляції, репресії і придушення свободи слова – так чи інакше наявні в різних формах Російської держави. Порошенко підкреслив, що Кремлю ніколи не можна вірити, під які режими він себе не маскував би – царський, комуністичний чи псевдо-демократичний.

Запостивши відео івента у себе на Facebook-сторінці, гарант зазначив у підводці, що «Україна – особливе місце на мапі Європи. Саме тут вирішується її майбутнє. На відміну від подій сторічної давними, сьогодні у нас є все, щоб відстояти свою правду. Ми побудували міцну демократичну та об’єднану націю із зростаючою економікою і потужною та патріотичною армією. І ми маємо непохитну єдність та солідарність з усім світом проти агресії. Сьогодні хочу подякувати послам іноземних держав — нашим партнерам, союзникам і друзям. Усім тим, хто підтримує Україну у її боротьбі за мир, добробут, процвітання та європейське майбутнє.»

239 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email