Марш «За імпічмент!», організований партією «Рух Нових сил» Михайла Саакашвілі, який стартував 10 грудня в Києві в парку Шевченка, завершився під будівлею Генеральної прокуратури України.

Член «Руху Нових сил», позафракційний народний депутат Юрій Дерев’янко виступив перед мітингувальниками і закликав небайдужих українців виходити на акції протесту щонеділі до тих пір, поки вони не досягнуть імпічменту президента України Петра Порошенка. Частина учасників маршу прийшли від Майдану Незалежності і ізолятора СБУ, де міститься Михайло Саакашвілі, під будівлю Генпрокуратури на вул. Різницькій. Там відбувся нетривалий мітинг, учасники акції вигукували «Луценко Юра — продажна шкура», «Свободу політв’язням». Під будівлею ГПУ зібралося близько 200 чоловік, серед присутніх — представники УНА-УНСО, Автомайдану, перед учасниками акції виступив соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе, повідомляє УП.

Він вважає, що українці довели, що не дозволять красти своє майбутнє і надію на краще. «Після Майдану ще не було такого в Україні. Це означає, що яким би переляканим президент Порошенко, власник ось цих будок рошенівських, не був, цей рух не зупинити. Цей рух не Саакашвілі, а українців. Це боротьба проти олігархів. Це символічно, коли Порошенко дивиться на країну і на людей, як на свою шоколадну будку Roshen. Україна — не шоколадна будка, а українці не шоколад, який можна пакувати і залякувати «, — зазначив Сакварелідзе.
Звучали гасла «Юда», «Банду геть», «Міші — свободу,» Юру — на нари » і вимоги звільнити Михайла Саакашвілі та припинити тиск на НАБУ. Як повідомляє ВВС-Україна, після мітингу під ГПУ марш був завершений. Організатори сьогоднішньої акції закликали прихильників Саакашвілі прийти в понеділок до суду, який буде вибирати екс-президенту Грузії запобіжний захід. Справа буде слухатися в Печерському райсуді Києва (в приміщенні на Хрещатику або на вулиці Московській), точний час, коли будуть розглядати справу Саакашвілі, поки невідомо.

Потім учасники маршу з Майдану Незалежності колоною вирушили на Аскольдів провулок до будівлі СІЗО СБУ, щоб висловити підтримку затриманому напередодні лідеру РНС Міхеілу Саакашвілі.  Під час маршу його учасники розбили вітрини магазину Roshen на Хрещатику. За даними поліції, всього марш зібрав близько 2500 чоловік. У той же час в партії Рух нових сил повідомили про 50 тисяч учасників. Правопорядок на мітингу прихильників Саакашвілі охороняли близько тисячі поліцейських і нацгвардійців.

402 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email