Президент РФ Володимир Путін заявляє, що Росія не має наміру примирюватися із Заходом, а звинувачення в окупації Донбасу — «повна нісенітниця».

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це він сказав під час «прямої лінії» з росіянами.

«Про примирення не йдеться. Якщо ми повністю здамося, наплюємо на свої національні фундаментальні інтереси, чи будуть якісь зміни (у відносинах із Заходом — УНІАН)? Якісь зовнішні сигнали будуть, але кардинально нічого не зміниться», — сказав Путін, відповідаючи на запитання, що станеться, якщо Росія виконає всі вимоги Заходу.

Читайте також«Я з глузду з’їду»: Зеленський поскаржився на роботу в офісі на Банковій (відео)

«Що значить «помиритися»? Ми ні з ким не сварилися», — стверджує він.

«Дивіться, адже КНР не має відношення до Криму та Донбасу. Нас звинувачують у тому, що ми Донбас окупували, що повна нісенітниця, звичайно. Але Китай не має до цього відношення, але тарифи на його товари, а це ті ж санкції, збільшуються й збільшуються», — сказав Путін.

За його словами, сенс санкцій лише один — «стримування розвитку» Китаю та Росії.

«Якщо ми хочемо зайняти гідне місце під сонцем, ми повинні ставати сильнішими, зокрема й перш за все — у сфері економіки», — підкреслив Путін.

При цьому він повідомив, що внаслідок санкцій Росія з 2014 року втратила 50 млрд доларів, у той час як Євросоюз — 240 млрд доларів, США — 17 млрд доларів, а Японія — 17 млрд доларів.

Источник

Print Friendly, PDF & Email