Експерти-криміналісти попередньо встановили, що загиблий сьогодні нардеп Дмитро Тимчук отримав смертельне поранення в лобову частину над лівим оком. Про це заявив перший заступник прокурора Києва Павло Кононенко біля квартири загиблого.

Про це повідомляє «Страна«.

«На даний момент група працює. Попередньо: був один постріл, поранення в лобову частину над лівим оком», — сказав перший заступник прокурора Києва Павло Кононенко. До речі, Тимчук був правша, тому, можливо, він міг застрелитися.

Читайте такожУ МВС назвали три версії загибелі Тимчука, серед них — вбивство

Начальник кримінальної поліції Києва Герман Приступа зазначив, що в даний час тіло покійного знаходиться в квартирі.

Багато сусідів по будинку не знають про інцидент. Приходять додому, запитують у поліції «Що трапилось?» але їм обіцяють пояснити пізніше.

Як повідомляв УНІАН, голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що за фактом загибелі 19 червня в Києві Тимчука відкрито кримінальне провадження за ст 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

За його словами, попередньо загиблий має вогнепальне поранення голови. «Скільки було пострілів, не можу відповісти — експерти оглядають. Є кілька робочих версій, серед яких, можливо, нещасний випадок, необережне поводження з вогнепальною зброєю. Також розглядаємо версії кримінального характеру. Є громадянка, яка перебувала з ним в квартирі і яка зараз дає свідчення. Збираємо свідчення сусідів», — повідомив Князєв.

Источник

Print Friendly, PDF & Email