Ігор Коломойський, який був одним з акціонерів «ПриватБанку» до його націоналізації у 2016 році, не вірить інформації звіту, опублікованого НБУ, про махінації у банку до його переходу в державну власність.

Звіт зробили представники міжнародної компанії Kroll. На думку Коломойського, він не відповідає на питання, куди та коли було виведено гроші з «ПриватБанку». Також Коломойський вважає безглуздою висунуту у звіті сентенцію про те, що менеджмент банку працював в інтересах акціонера. Раніше Коломойський, вигравши суд щодо захисту честі, гідності та ділової репутації, заблокував судовий аудит «ПриватБанку». Також повідомлялось про те, що новим головою правління «ПриватБанку» став чех Петр Крухманзл.

Нагадаємо, 15 грудня 2017 року суд задовольнив позов Коломойського і заборонив «ПриватБанку», Мінфіну, всім вище перерахованим підприємствам та їх дочірнім компаніям і філіям виконувати умови договорів, які були укладені з НБУ, «ПриватБанком» або Мінфіном, що стосуються Коломойського або впливають на його права та інтереси. У НБУ зауважили, що такі заходи можуть завадити визначити конкретних осіб, чиї дії призвели до збитків держави. Крім того, не вдасться встановити схеми виведення грошей і тих осіб, у чиїх інтересах ці гроші були виведені.

У жовтні 2017 року в Нацбанку заявили, що «ПриватБанк» має виставити на продаж непрофільні активи, такі як гірськолижний курорт «Буковель», київську будівлю телеканалу «1+1» і літаки авіакомпанії МАУ.

Print Friendly, PDF & Email