Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що сподівається на зміну правоохоронної системи з приходом президента Володимира Зеленського.

Про це він сказав в інтерв’ю «Фактам тижня» на ICTV, говорячи про перспективи детінізації економіки та залучення інвестицій, передає lb.ua.

Читайте такожГройсман розповів, завдяки чому можна збільшити мінімальну зарплату вдвічі

«Дещо мені вдалося зробити, але багато чого не вдалося, оскільки вся система навколо мене була ворожою. Візьміть СБУ, прокуратуру, митники — вони взяли в оборот цю історію, і мені складно було пробити. А поміняти когось у цій системі в мене не було жодних важелів. Сьогодні маю надію, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, які працюватимуть над тим, щоб створити нормальні умови для економіки», — сказав він.

«Раніше, на превеликий жаль, у попереднього президента такої волі не було, і мої розмови закінчувалися нічим. Тепер у мене є шанс», — заявив Гройсман.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман презентував першу десятку своєї партії «Українська стратегія Гройсмана».

Источник

Print Friendly, PDF & Email