У Донецьку відбулося урочисте нагородження воєнних кореспондентів самопроголошеної ДНР, яке провела керівник центрального виконкому громадського руху «Донецька республіка» Наталія Волкова.

Про це повідомляє видання «ОстроВ» з посиланням на сепаратистське агентство «ДАН».

Повідомляється, що Волкова вручила «подяки воєнкорам республіки» та подякувала їм за «самовіддану працю».

«Від щирого громадського руху я хотіла подякувати вам за вашу самовіддану працю, професіоналізм. Кажуть, що правду доносити легко і приємно, але у випадку військових кореспондентів це дуже складно і важко, але, тим не менш, ви це робите дуже професійно. Ви без перерви ведете цю інформаційну війну «, — сказала Волкова.

«Крім цього, в рамках круглого столу за участю представників влади «ДНР», ЗМІ та студентів обговорювалися питання методів інформаційної війни в умовах бойових дій, важливості роботи, а також про обмеження свободи слова в Україні», — повідомляють сепаратисти. При цьому наголошується, що круглий стіл пройшов в рамках проекту «Герої», ініційованого громадянським рухом «Донецька республіка», який очолює Волкова.

Наталя Волкова є донькою померлого в 2012 році відомого театрального діяча України Марка Бровуна, який очолював Донецький академічний український музично-драматичний театр. М. Бровун був удостоєний звання Народного артиста України, став лауреатом Національної премії України ім. Шевченка. Після смерті батька Наталія Волкова очолила театр. У грудні 2017 року сепаратисти присвоїли театру ім’я Бровуна.

Print Friendly, PDF & Email