У сепаратистський ДНР пройде кастинг російського реаліті-шоу «Дом 2». Реклама, яка заохочує молодь Донецька до участі у заході, розповсюджується на листівках, що розклеюються на вулицях міста. Ролики крутять також на телеканалі «Оплот», що належить міністру доходів та зборів Олександру Тимофєєву (Ташкент), який вважається особистим гаманцем голови невизнаної республіки Олександру Захарченку.

Це перший російський молодіжний телепроект, що зайде на територію Донбасу, куди раніше лише приїжджали з гастролями виконавці поп та рок музики.  У Росії «Дом 2» вважається проектом вульгарним, а на думку націоналістів таким, що розбещує молодь.

До того ж, впродовж багатьох років його ведучою була Ксенія Собчак, яка зараз є кандидатом у президенті Російської Федерації, є чи не надвідчайдушійшим критиком політики Володимира Путіна,  підтримує пропозиції щодо припинення підтримки з боку РФ сепаратистів на Донбасі та повернення Криму до складу України.

Між тим, точка зору щодо поганого впливу проекту на молодь підтверджується фактами. Так,  семеро з учасників проекту вмерли, а ще дев’ятеро відбувають покарання за різні злочини, здебільшого шахрайство та зберігання наркотичних речовин. Отже поява у Донецьку саме цього проекту виглядає дивною, та такою, що протирічить доволі ханжеським засадам молодіжної політики сепаратистських республік.

 

Print Friendly, PDF & Email