Shutenko Consulting – українська компанія, яка надає послуги з управління проектами у сфері бізнесу, PR та медіа. Засновником компанії є професійний менеджер В’ячеслав Шутенко, який має більше ніж 10-ти річний досвід роботи у сфері менеджменту та управління проектами як у державному так і приватному секторі.

Вячеслав Шутенко підкреслює: «Shutenko Consulting — це лише ефективні рішення в сфері управління проектами та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми детально вивчаємо ситуацію з кожним проектом і пропонуємо найоптимальніший план дій для його якісного розвитку та підвищення ефективності роботи».

Ключові напрями роботи компанії:

  • Бізнес менеджмент;
  • Проектний менеджмент;
  • Маркетинг і бренд менеджмент;
  • Репутаційний менеджмент;
  • GR та IR менеджмент.

Серед послуг компанії також: комплексне управління репутацією SERM (покращення пошукової видачі онлайн); Теле/відеопродакшн: створення рекламних та промо роликів, кліпів, влогів, фільмів; Іміджмейкінг та побудова особистого бренду; Організація іміджевих заходів. Ребрендинг логотипу та корпоративного стилю; Рекламні кампанії; Послуги з ведення та розвитку Facebook, Instagram, YouTube; Політичний менеджмент: організація та ведення виборчих кампаній під ключ, міжвиборчий супровід політиків та партій.

Сайт компанії: www.shutenko.com

Print Friendly, PDF & Email