Правління Національного банку на чолі з головою Яковом Смолієм провело підсумкову зустріч із керівниками 40 найбільших банків країни. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Під час зустрічі було підбито перші підсумки роботи НБУ та банківської системи у поточному році та обговорено плани на 2019 рік.

«2019-й — рік виборів і відповідно підвищеної політичної турбулентності. Незважаючи на це, Національний банк і надалі залишатиметься незалежним та поза політикою», — сказав Смолій.

Як зазначив голова НБУ, 2018 рік став свідченням того, наскільки важливою для забезпечення макрофінансової стабільності та зростання економіки є послідовна та незалежна політика центрального банку.

«Сьогодні ми бачимо результат — українська економіка поступово відновлюється, інфляція знижується і є передбачуваною, а банківська система стійкою, докапіталізованою, прозорою та прибутковою», — сказав він.

У 2019 році НБУ, за словами голови, і надалі проводитиме виважену та прогнозовану політику, якої дотримувався попередні три роки. А саме продовжить працювати над забезпеченням цінової і фінансової стабільності та втіленням реформ, пріоритети в яких визначає Стратегія НБУ, затверджена навесні цього року.

Print Friendly, PDF & Email